Новини

Як визначити очікувану вартість предмета закупівлі?

30.05.2024
Тема:

Занижені ціни обмежують участь постачальників у закупівлях та зривають закупівлі. Водночас, коли ціни завищені це призводить до розтрати бюджету та карається законом. Тому від вдалого визначення очікуваної вартості залежить успіх закупівлі. 

Щоб визначити актуальні ціни, у замовника є кілька шляхів: 

  •  Порівняння ринкових цін

Якщо йдеться про товари, то зробити це можна за допомогою інтернет-магазинів, використавши цінові пропозицій при формуванні очікуваної вартості.

  • Збір цінових пропозицій постачальників 

Звернувшись до потенційних постачальників, замовник може попросити розрахувати ціну предмета закупівлі. Отримані документи можна використати для обґрунтування очікуваної вартості. 

  • Моніторинг динаміки цін у Prozorro 

Відфільтрувавши закупівлі за відповідним кодом ДК за певний період, можна переглянути цінові пропозиції у власному регіоні, а на їх основі сформувати очікувану вартість. Також допомогти в цьому може аналітичний модуль BI Prozorro. 

Коректна очікувана вартість збільшує шанси успішно провести оголошені торги. А обраний спосіб дозволить за необхідності пояснити контролюючим органам як її визначили. 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку