Новини

На урядовому порталі з’явився текст розпорядження КМУ від 24 травня 2024 р. №464-р«Про проведення аудиту системи моніторингу ризиків і критеріїв для блокування податкових накладних та процедур і критеріїв їх розблокування»

29.05.2024
Тема:

Нарешті на урядовому порталі з’явився текст розпорядження КМУ від 24 травня 2024 р. №464-р«Про проведення аудиту системи моніторингу ризиків і критеріїв для блокування податкових накладних та процедур і критеріїв їх розблокування», пише у своєму телеграм-каналі Ніна Южаніна
 
Аудит проводитимуть Міністерство фінансів разом з Державною аудиторською службою та Державною податковою службою.
 
Аудит стосуватиметься системи моніторингу ризиків і критеріїв для блокування податкових накладних та процедур і критеріїв їх розблокування.
 
Перевірятиметься виконання функцій щодо зупинення реєстрації ПН/РК:

  • самою ДПС,
  • відповідними комісіями в її складі.

Усе це триватиме протягом 6 місяців, а далі ще впродовж 2 місяців після закінчення аудиту робоча група центральних органів виконавчої влади, яким доручено аудит, повинна буде повідомити про результати Кабінету Міністрів України.
 
Якщо аудит розпочнеться негайно (можливо, він уже триває), то уряд матиме результати в кінці січня НАСТУПНОГО 2025 року.
 
Ще раз: рішення Ради національної безпеки і оборони України було прийнято 23.01.2024 року, доручення КМУ було невідкладним.

Але його виконання розтягнеться на рік.
 
Тут маємо і «зміну ставлення держави до бізнесу», і новий суспільний договір між державою та бізнесом, згідно з яким влада зобов’язалася, зокрема, «зменшувати адміністративне навантаження та підвищувати прозорість системи оподаткування».
 
І найгірше: поки все це триватиме, КОЖНЕ П’ЯТЕ ПІДПРИЄМСТВО, яке податкова визнає РИЗИКОВИМ, змушене буде доводити протилежне.
 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку