Новини

Звільнення за колабораціонізм: Президент наклав вето на Закон

20.05.2024
Тема:

Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань» від 25.04.2024 № 3678-ІХ (далі — Закон № 3678), який був переданий 30.04.2024 на підпис Президенту України, повернено до Верховної Ради на доопрацювання відповідно до пропозицій Президента.

Нагадаємо, що Закон № 3678 вносить кілька змін до КЗпП, зокрема запропоновано ст. 40 КЗпП доповнити новими підставами для розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця. Серед іншого, відповідно до нових пп. 13 та 14 ч. 1 ст. 40 КЗпП трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані роботодавцем у випадках:

  • набрання законної сили вироком суду, яким працівника засуджено (крім звільнення від відбування покарання з випробуванням) за вчинення злочину проти основ національної безпеки України (п. 13 ч. 1 ст. 40 КЗпП);
  • невиконання працівником правил поведінки на підприємстві, в установі, організації в частині положень, передбачених ч. 2 ст. 142 КЗпП (п. 14 ч. 1 ст. 40 КЗпП).

Водночас оновлена ст. 142 КЗпП передбачає, що складовою правил внутрішнього трудового розпорядку можуть бути правила поведінки на підприємстві, в установі, організації, які містять положення, зокрема, про:

  • надання працівниками інформації щодо наявних у них зв’язків із фізособами, місце постійного проживання (перебування, реєстрації) яких знаходиться на території держави-агресора або тимчасово окупованій території України;
  • зобов’язання працівників про нерозголошення інформації з обмеженим доступом, зокрема інформації, що становить державну чи комерційну таємницю, а також про умови роботи з конфіденційною інформацією.

При цьому встановлення правил поведінки на підприємствах, в установах, організаціях, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або об’єктах чи операторах критичної інфраструктури є обов’язковим.

Докладно зміни до КЗпП що їх запроваджували положення Закону № 3678, ми розглядали в матеріалі «За зв’язки з країною-агресором можна буде втратити роботу?» // «ПБ», № 18/2024, с. 7.

Підставою для накладення головою держави вето на Закон № 3678, як випливає з тексту Пропозицій Президента до Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо встановлення додаткових підстав розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця та деяких інших питань», слугувало те, що втілений у законі підхід в частині запропонованих змін «не враховує принципу правової визначеності, що вимагає чіткості, зрозумілості й однозначності правової норми та є складовою принципу верховенства права (ст. 8 Конституції України) і, як наслідок, не досягає мети для його практичної реалізації». З огляду на зазначене Президентом запропоновано пп. 2 та 4 розд. І Закону № 3678 викласти в новій редакції. Тепер Верховна Рада має повторно розглянути та ухвалити Закон з урахуванням пропозицій голови держави відповідно до ч. 2 ст. 94 Конституції України. Якщо під час повторного розгляду закон буде знову ухвалений Верховною Радою України не менш як двома третинами від її конституційного складу, Президент України зобов’язаний його підписати та офіційно оприлюднити протягом десяти днів.

Стежимо за розвитком подій, про зміни будемо повідомляти додатково.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку