Новини

Алгоритм подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування на Порталі електронних послуг ПФУ

22.04.2024
Тема:

Фахівці ГУ ПФУ в Дніпропетровській обл. на офіційному сайті (pfu.gov.ua «Прес-центр» «Новини» «2024») навели алгоритм подання роботодавцями трудових книжок працівників на оцифрування на Порталі електронних послуг ПФУ.

Зокрема, роботодавець має здійснити кілька кроків:

  1.  Увійти до кабінету страхувальника за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua/ .
  2. Обрати в розділі «Комунікації з ПФУ» підрозділ «Відомості про трудові відносини працівника».
  3. Заповнити дані про працівника, прикріпити кольорову сканкопію трудової книжки, підписати.
  4. Натиснути «Відправити до ПФУ».

Також інспектори нагадали, що першочергово слід подавати відомості про осіб, які найближчим часом набувають права на призначення пенсійних виплат, а також вносити корегування (зміни) в раніше оцифровані дані про трудову діяльність.

Відомості про трудову діяльність працівника, ФОП, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі подають у будь-який період протягом 5 років із дня набрання чинності Законом Україні «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» від 05.02.2021 № 1217-ІХ (закон набув чинності 10.06.2021, окрім окремих положень, які набули чинності 10.03.2021), з урахуванням першочергового подання та опрацювання відомостей про трудову діяльність осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV залишилося 2 і менше років, та про трудову діяльність осіб за період до 01.07.2000.

Крім того, інспектори зазначили, що в разі змін у трудовій книжці або виправлення неправильного чи неточного запису надавати скановану книжку повністю не потрібно. У разі повторного подання відомостей про трудову діяльність подають лише титульну сторінку та сторінки зі змінами.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку