Новини

Підприємства на прифронтових територіях зможуть звільняти від місцевих податків

18.04.2024

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до порядку, що визначає механізм надання додаткових дотацій місцевим бюджетам. Відтепер місцева влада зможе звільняти бізнес від податку за землю, податку на нерухоме майно і єдиного податку у 2024 році, а Уряд компенсуватиме місцевим бюджетам недоотримані кошти із державного бюджету.

На які території поширюються прийняті зміни?
Йдеться про території, на яких ведуться (велися) бойові дії, згідно з переліком, (https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/10_perelik_nakaz_79_vid_22_bereznya_2024.pdf) затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Така підтримка дозволить забезпечити фінансову стабільність для громад та підприємств, що перебувають в особливо складних умовах внаслідок війни, зокрема, із тих регіонів, які зазнають значної шкоди через невибіркові обстріли рф.

Джерело

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку