Новини

Що думають фахівці Держпраці про оплату днів хвороби сумісникам — роз’яснення від Східного міжрегіонального управління Держпраці

10.04.2024

Східне міжрегіональне управління Держпраці у роз’ясненні від 02.04.20241 висловилося щодо оплати тимчасової непрацездатності застрахованій особі, яка працює за сумісництвом, та визначення основного місця роботи.

Відомство нагадало, що:

1. З 1 січня 2023 року до Закону про соцстрахування внесено зміни. Зокрема, ч. 1 ст. 22 Закону викладено у новій редакції, а саме встановлено, що «страхова виплата у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору та на інших підставах, передбачених законом, призначається та здійснюється за основним місцем роботи (діяльності)».

2. У разі тимчасової непрацездатності працівника роботодавець здійснює, як правило, крім випадків встановлених законодавством, дві виплати:

  • оплату перших 5 днів непрацездатності, що виплачується за рахунок власних коштів;
  • допомогу по тимчасовій непрацездатності за рахунок ПФУ, що призначається починаючи з 6-го дня тимчасової непрацездатності.

3. Оплата перших 5 днів тимчасової непрацездатності у випадках, зазначених у пп. 1 і 7 ч. 1 ст. 15 Закону про соцстрахування, здійснюється за рахунок коштів роботодавця відповідно до Порядку оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця, затвердженого постановою КМУ від 26.06.2015 № 440 (далі — Порядок № 440). Згідно з п. 2 Порядку № 440 оплата перших 5 днів тимчасової непрацездатності здійснюється за основним місцем роботи застрахованої особи та за місцем роботи за сумісництвом у формі матеріального забезпечення, що повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу).

Зверніть увагу, що Держпраці зазначає, що оплату перших 5 днів потрібно оплачувати як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом! Відомство посилається на позицію Мінсоцполітики з листа від 15.02.2023 № 494/0/290-23/54. До речі, це відповідь Мінсоцполітики на запит нашої редакції (див. газету «Зарплата та кадрова справа», № 4/2023, с. 12). Тож наші передплатники дізналися про цю позицію перші.

4. Страхова виплата у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності з 6-го дня тимчасової непрацездатності призначається за основним місцем роботи (діяльності) або за місцем роботи за сумісництвом (наймом). Держпраці посилається на лист ПФУ від 16.01.2023 № 1468-1025/Я-03/8-2800/23 (див. газету «Зарплата та кадрова справа», № 2/2023, с. 13) і зазначає, що у словосполученні «надається за основним місцем роботи (діяльності) або за місцем роботи за сумісництвом (наймом)» використано сполучник «або», який вживається на означення того, що з низки перелічуваних предметів (явищ тощо) можливий тільки один. І ч. 1 ст. 22 Закону про соцстрахування визначена першочерговість реалізації права застрахованих осіб на допомогу по тимчасовій непрацездатності саме за основним місцем роботи (діяльності). Тому допомога по тимчасовій непрацездатності призначається та надається застрахованим особам страхувальниками за основним місцем роботи (діяльності). І лише в разі нереалізації застрахованою особою права на таку допомогу вона надається за місцем роботи за сумісництвом.

5. Прийняття страхувальником рішення щодо призначення допомоги працівнику, який працює за сумісництвом, за рахунок ПФУ (з 6-го дня тимчасової непрацездатності) можливе, якщо працівник надав повідомлення про відмову в призначенні допомоги за основним місцем роботи.

6. Основне місце роботи — це місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору, та визначене ним як основне згідно з поданою заявою (до відкликання) та відомостями, що обліковуються в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру на її підставі (п. 12 ч. 1 ст. 1 Закону про ЄСВ). Основне місце роботи працівника може визначатися за його заявою. Відповідна позиція щодо визначення основного місця роботи викладена Мінекономіки в листі від 07.10.2021 № 4712-06/49022-07 (див. газету «Зарплата та кадрова справа», № 9/2022, с. 27).

7. Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є електронний листок непрацездатності. Інформацію про нього роботодавець отримує через свій кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ. Дані про трудові відносини працівника з тим чи іншим страхувальником ґрунтуються на даних Реєстру застрахованих осіб.

8. Як свідчить практика, є непоодинокі випадки, коли на дату формування листка непрацездатності роботодавець не подав Повідомлення про прийняття на роботу працівника, звіт з ЄСВ, допущені помилки службами персоналу, зокрема не розглянуті страхувальниками своєчасно заяви застрахованих осіб про зміну (відкликання) заяви щодо визначення основного місця роботи, не прийняті рішення про звільнення працівника, або не було оформлене звільнення працівника через бойові дії і втрату внаслідок цього зв’язку із роботодавцем, що призводить до непорозумінь, зокрема і тому, що у працівника, який при прийнятті на роботу вказав місце роботи як основне, вже є раніше визначене основне місце роботи за його заявою.

З огляду на це, у разі коли встановлено, що у працівника зазначене інше основне місце роботи, Держпраці рекомендує роботодавцям дотримуватися такого алгоритму дій:

Крок 1. Після прийняття листка непрацездатності розглянути та прийняти рішення про виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованій особі або про відмову в її виплаті. Підстави для відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності наведені в ч. 1 ст. 16 Закону про соцстрахування.

Крок 2. За відсутності підстав для відмови провести оплату перших 5 днів непрацездатності.

Крок 3. Роз’яснити працівнику його обов’язки як застрахованої особи щодо визначення основного місця роботи, а також вимоги законодавства щодо першочерговості реалізації права на допомогу по тимчасовій непрацездатності за основним місцем роботи.

Крок 4. У разі надання працівником повідомлення про відмову в призначенні допомоги за основним місцем роботи і у зв’язку із цим не отримання ним такої допомоги слід прийняти рішення щодо призначення допомоги працівнику та забезпечити її виплату в порядку і строки, встановлені законодавством.

Більше деталей про оплату періоду хвороби сумісника після змін з 01.01.2023 читайте у газеті «Зарплата та кадрова справа», № 8/2023, с. 4.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку