Новини

Вийшов оновлений посібник Програми медичних гарантій 2024

05.04.2024
Тема:

Академія НСЗУ презентує  для лікарів та пацієнтів оновлений  посібник Програми медичних гарантій 2024.

Посібник оновлено відповідно до стратегічних завдань Програми медичних гарантій 2024. Цього року основний фокус ПМГ спрямований на  відновлення людського капіталу  та подальший  розвиток  медичних послуг для українців та українок.

Щороку Програма медичних гарантій розширюється й удосконалюється відповідно до потреб та викликів. Для НСЗУ важливо, щоб кожен надавач медичних послуг дотримувався  правил роботи та умов договорів, а пацієнти знали свої права та могли безперешкодно отримували гарантовані їм медичні послуги. Тож  посібник ПМГ 2024  буде корисний як для медпрацівників, так і для пацієнтів.

На сторінках посібника оновлено інформацію про особливості Програми медичних гарантій, підходи щодо формування як діючих пакетів медичних послуг, так і нових у 2024 році, а також тарифи, методи оплати та багато іншої корисної інформації.

Посібник можна завантажити на платформі Академії НСЗУ за посиланням

Також Академія НСЗУ зібрала всю актуальну інформацію для лікарів, управлінців та іншого медичного персоналу про ПМГ 2024, оновлення та правила  Програми медичних гарантій. Інформація  доступна на одній сторінці  за посиланням. Ця сторінка буде постійно доповнюватися новими вебінарами, роз’ясненнями та іншими корисними матеріалами щодо ПМГ 2024.

 

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку