Новини

Чи може суб’єкт господарювання сплатити зобов’язання за векселем готівкою з каси підприємства?

20.03.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що відповідно до ст. 6 Закону України від 05 квітня 2001 року № 2374-ІІІ «Про обіг векселів в Україні» із змінами та доповненнями платіж за векселем на території України здійснюється тільки в безготівковій формі

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку