Новини

Щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді

12.03.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує платникам податків, що наразі триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.  Відповідно до п.п.49.18.4 п.49.18 ст.49 ПКУ, податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – Декларація) подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб - до 01 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ.
Водночас, Декларація з метою нарахування податкової знижки, із зазначенням конкретних сум, подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року - п.п.166.1.2 п.166.1 ст 166 ПКУ.

Форма податкової декларації та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи" (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.08.2023 №467 "Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи", зареєстрованого в Мінюсті 18 жовтня 2023 року за №1817/40873). 
Для підготовки та направлення електронної звітності ДПС створена можливість використання платниками інформаційно-комунікаційної системи "Електронний кабінет", вхід до якого здійснюється за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС та Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності": https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/.

На вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів/Реєстр електронних форм податкових документів (перелік сервісних запитів) для фізичних осіб розміщено електронну форму "Податкова декларація про майновий стан і доходи" за ідентифікатором F0100214.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку