Новини

Питання визначення переліку територій активних бойових дій у цілях оподаткування

08.03.2024
Тема:

Питання визначення переліку територій активних бойових дій у цілях оподаткування стало для КабМіну майже кармічним випробуванням пише Данило Гетьманцев у своєму Телеграм каналі

Спершу цілий рік Уряд не міг визначитися аж доки наш парламент не вирішив цю проблему за Уряд шляхом прийняття Закону № 3050-IX. Але навіть зараз КабМіну, а точніше Мінреінтеграції, вдається створювати для платників податків додаткові питання майже на рівному місці. 

Зокрема, внаслідок змін, внесених постановою КМУ від 9 травня 2023 р. № 469, до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, було додатково віднесено нову категорію – «території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси». І хоча така категорія не передбачена ПКУ, однак на практиці у платників податків виникає питання:
чи поширюються передбачені податковим законодавством пільги щодо територій активних бойових дій на території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси?

При цьому Мінреінтеграції під час наповнення Переліку допускає випадки, коли щодо одного і того самого населеного пункту одна і та сама дата визначається водночас і як дата завершення бойових дій, і як дата початку бойових дій, що вносить ще більше неясності для застосування такого переліку у цілях оподаткування, враховуючи що податкові пільги прив'язані до дати завершення активних бойових дій.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку