Новини

Всеукраїнські організаційно-масові заходи зі спортивно-технічних видів спорту: МОН затвердило нове положення

08.03.2024
Тема: Освіта

Наказом МОН від 28.02.2024 № 239 затверджено нове Положення про Всеукраїнські організаційно-масові заходи зі спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості для дітей та молоді (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-vseukrayinski-organizacijno-masovi-zahodi-zi-sportivno-tehnichnih-vidiv-sportu-ta-inshih-napryamiv-tehnichnoyi-tvorchosti-dlya-ditej-ta-molodi). Його попередник втратив чинність.

Встановлено, що витрати на організацію та проведення Всеукраїнських організаційно-масових заходів здійснюють за кошти джерел, не заборонених законодавством.

Для якісного проведення Всеукраїнських організаційно-масових заходів організатори відповідного етапу можуть скористатися механізмом SТЕМ-шерингу (позички, оренди тощо) матеріально-технічних засобів, предметів, матеріалів між суб’єктами організації та проведення цього етапу Всеукраїнських організаційно-масових заходів.

За педагогічними працівниками закладів позашкільної освіти та працівниками органів управління у сфері освіти, які залучені до проведення Всеукраїнських організаційно-масових заходів, зберігаються норми відшкодування витрат на службові відрядження відповідно до законодавства.

До участі в роботі організаційного комітету та головної суддівської колегії або журі можуть бути залучені педагогічні працівники закладів освіти та інші фахівці на договірних засадах з оплатою праці відповідно до законодавства.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку