Новини

В Prozorro змінився спосіб формування скарги до АМКУ

05.02.2024

Частина 1 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922) містить вимогу про те, що скаргу до органу оскарження суб’єкт оскарження подає у формі електронного документа через електронну систему закупівель.

З 23 січня 2024 року, для того щоб сформувати в Prozorro електронний документ скарги, постачальникам необхідно внести через свої електронні торговельні майданчики додаткові дані.

Зокрема, необхідно описати Заперечення (підстави подання скарги), які має скаржник, їх Обґрунтування та підкріплення Доказами.

При цьому загальні вимоги Закону № 922 щодо змісту скарги, аргументованості та підкріплення доказами залишаються незмінними. Також не змінився процес подання скарги, оплати, прийняття до розгляду та винесення рішення Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

Запроваджені зміни дозволять АМКУ швидше обробляти подані скарги, формувати сталу практику розгляду скарг, а також формувати пропозиції для зміни політики у сфері публічних закупівель. На що слід звернути увагу користувачам, розказано в PROZORRO ІНФОБОКС за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/v-prozorro-zminivsya-sposib-formuvannya-skargi-do-amku

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку