Новини

Уряд затвердив порядок та умови надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам для будинків дитини, закладів служби крові та МСЕК у розмірі 1,7 млрд грн

24.01.2024
Тема:

Уряд затвердив порядок та умови надання у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я. Загальна сума субвенції складає 1 734 024,5 тис. гривень.

Кошти будуть спрямовані, зокрема, на будинки дитини. Якщо на базі будинку дитини створюється центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям, однак в закладі залишаються діти-сироти та діти з фізичними та інтелектуальними порушеннями від народження до трьох років, то субвенція може спрямовуватись на оплату поточних видатків до визначення альтернативних форм їх влаштування.

Також субвенція спрямовуватиметься на заклади служби крові, медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) та фінансування оглядів водіїв з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння aбo перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Окрім того, кошти спрямують на забезпечення дітей до трьох років, хворих на біотинідазну недостатність, галактоземію I типу, глютарову ацидурію I типу, глютарову ацидурію II типу, дефіцит середньоланцюгової ацил-КоА-дегідрогенази (MCAD), дефіцит довголанцюгової гідроксіацил-КоА-дегідрогенази (LCHAD), дефіцит дуже довголанцюгової ацил-КоА-дегідрогенази (VLCAD), дефіцит трифункціонального білка, дефіцит НМG-ліази; ізовалеріанову ацидурію, лейциноз (хвороба «кленового сиропу»), метилмалонову ацидурію, первинний карнітиновий дефіцит та пропіонову ацидурію, що включені до програми розширеного масового скринінгу новонароджених, та на фенілкетонурію.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку