Новини

Тривалість відрядження судді в період воєнного стану

04.01.2024

Постановою КМУ від 22.12.2023 № 1360 внесено зміни до п. 6 постанови КМУ «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 № 98 (далі — постанова № 98).

Передбачено, що в період надзвичайного чи воєнного стану та протягом 30 днів із дня його припинення або скасування строк відрядження судді як тимчасове переведення в умовах надзвичайного чи воєнного стану може перевищувати загальний строк відрядження, передбачений абз. 15 п. 6 постанови № 98.

Своєю чергою, оновленим абз. 15 п. 6 постанови № 98 встановлено, що строк відрядження як тимчасове переведення суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя не може перевищувати одного року, а у випадках, установлених законом, загальний строк відрядження не може перевищувати двох років.

Постанова № 1360 набрала чинності 26.12.2023.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку