Новини

Положення про школу вищої спортивної майстерності: затверджено зміни

04.01.2024

Наказом Мінмолодьспорту від 13.11.2023 № 7082 внесено зміни до Положення про школу вищої спортивної майстерності, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 17.07.2015 № 2581 (далі — Положення № 2581).

1. Передбачено, що у відділеннях з командних ігрових олімпійських видів спорту можуть бути ігрові команди, які комплектуються з числа учнів-спортсменів постійного складу. У командних ігрових олімпійських видах спорту, в яких за правилами спортивних змагань із видів спорту, визнаних в Україні, у складі команди п’ять і більше спортсменів, допускається утворення не більше однієї команди у кожній віковій групі;

Допускається відкриття відділення з меншою кількістю груп за погодженням з Мінмолодьспорту та за умови наявності у складі цих груп учнів-спортсменів, які включені до складу національних збірних команд із визнаних в Україні олімпійських видів спорту.

2. Норми наповнюваності груп відділень з видів спорту ШВСМ, мінімальний вік та результативні показники учнів-спортсменів визначаються згідно з додатком 2 до цього Положення. Сам додаток викладено в новій редакції.

3. Уточнено, як інші фахівці, які забезпечують організаційне супроводження (крім тренерів-викладачів), залучені до роботи у ШВСМ, зобов’язані виконувати обов’язки, зазначені в п. 6 розд. ІV Положення, зокрема: практичний психолог, кінооператор, лікар, сестра медична, робітник з догляду за тваринами (тренінгу коней), лікар ветеринарної медицини, конюх (днювальний по стайні), слюсар-ремонтник (для ремонту спортивної зброї), слюсар-ремонтник (для ремонту велосипедів), слюсар-ремонтник (для ремонту та заточування ковзанів), слюсар-ремонтник (для ремонту лиж), слюсар-ремонтник (для ремонту та заточування спортивних саней), слюсар-ремонтник (для ремонту фехтувальної зброї), слюсар-механік електромеханічних приладів та систем, водій автотранспортних засобів, водій маломірного моторного засобу.

4. Уточнено, що ШВСМ у процесі провадження фінансово-господарської діяльності має право відряджати учнів-спортсменів, тренерів-викладачів на навчально-тренувальні збори, спортивні змагання в межах України відповідно до чинного законодавства.

Наказ № 7082 набрав чинності 01.01.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку