Новини

Де знайти реквізити рахунків для сплати платежів до загального фонду державного бюджету?

21.11.2023
Тема:

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що з реквізитами рахунків для зарахування платежів до загального фонду державного бюджету можна ознайомитись на субсайті Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків в розділі «Рахунки для сплати платежів»  або на вебпорталі ДПС .

У розділі «Рахунки для сплати платежів» можна знайти інформацію про:

1.   Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Північному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків.

2.   Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Північному міжрегіональному управлінню ДПС по роботі з великими платниками податків.

3.   Реквізити рахунків за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя для сплати боргів з місцевих податків та зборів розміщені на веб-порталі Головного управління ДПС у Херсонській області, в рубриці «Рахунки для сплати платежів».

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку