Новини

Строки реєстрації ПН та РК у ЄРПН: 5 листопада та 18 листопада – цілий день

14.11.2023
Тема:

Згідно з новими правилами, граничні строки реєстрації ПН та РК за І половину місяця є 5 число наступного місяця, а за ІІ половину – 18 число. Отже, ПН і РК за першу половину жовтня можна було зареєструвати до 5 листопада (включно), а за другу половину – до 18 листопада (включно).

Однак, оскільки останній день реєстрації у цьому місяці, 5 листопада, припадає на неділю, а 18 листопада – на суботу, то виникає питання, чи можна буде зареєструвати ПН та РК у ці дні.

Відповідь – так, можна!

Згідно з п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних операційний день триває в робочі дні з 8 години 00 хвилин до 20 години 00 хвилин. Однак, за новою редакцією п. 69.18 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану операційний день для реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, на який припадає граничний строк реєстрації ПН та РК, триватиме з 0 годин 00 хвилин до 24 години 00 хвилин.

Отже, 5 листопада та 18 листопада 2023 року, які є останніми днями реєстрації ПН та РК за першу та другу половину жовтня відповідно, можна буде реєструвати ці документи протягом усієї доби, тобто з 00:00 до 24:00.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку