Новини

Уряд перерозподілив кошти на підтримку освіти

07.11.2023
Тема:

3 листопада 2023 року уряд ухвалив розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2023 рік». Понад 1,8 мільйона гривень дофінансування дасть змогу забезпечити безперебійне функціонування Національного центру «Мала академія наук України» та інтерактивно-освітнього простору «Музей науки» в Києві.

Заощадити кошти для перерозподілу вдалося завдяки проведенню відкритих торгів на закупівлю відзнак про досягнення в навчанні та бланків документів про освіту, а також через завищення потреби в попередніх замовленнях на виготовлення документів про освіту.

Довідково:

Мала академія наук України (НЦ «МАНУ») — це державна освітня установа позашкільного спрямування, що розвиває науковий потенціал дітей різного віку. МАН налічує 12 відділень, які залучають дітей до різних галузей науки та саморозвитку по всій Україні, а також допомагають освітянам покращити навички та методику роботи.

У 2020 році на базі МАН почав роботу перший в Україні державний інтерактивно-освітній простір «Музей науки» для дітей різного віку, їхніх батьків та вчителів.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку