Новини

Звітність ФОП якщо перебували на 2% ЄП

06.11.2023
Тема:

Якщо ФОП спочатку 2023 року працював на ЗС, а потім  перейшов на 2%, а з 1 серпня знову повернувся на ЗС, зараз йому звітувати не потрібно, слід дочекатися кінця року і подати річну декларацію про майновий стан та доходи.

  • Якщо ФОП у 2023 році працював на 2 %, а потім перейшов на ЗС, так само чекаємо кінця року і подаємо річну декларацію про майновий стан.
  • Якщо ФОП спочатку року був на ЗС, а потім перейшов на 2% , а в серпні подав заяву на обрання спрощенки, він вважається спрощенцем відповідної групи з 1 серпня:

I та II група буде звітувати після закінчення року протягом 60 к.д.
III група хто став платником 5 % звітує зараз за 9 місяців (рахуємо дохід за серпень - вересень, не забуваєм у липні працювали ще по 2% ).

Дохід отриманий за період перебування на 2 %  ЄП не включається до загального річного доходу (передбачено змінами які внесені до Податкового кодексу ЗУ #3219)
Хто пропустив зміни в законодавстві і подав декларації за серпень чи вересень - варто звернутись з листом у довільній формі до податкової інспекції з проханням невизнання декларації за відповідні періоди.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку