Новини

Увага! ДПС скоригувала план-графік перевірок на 2023 рік

11.09.2023
Тема:

Податківці на офіційному сайті ДПС України (tax.gov.ua) станом на 05.09.2023 внесли зміни до Плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік (далі —План-графік).

Зміни внесено до перших двох розділів Плану-графіка:

  • розділу І — перевірки платників податків — юросіб;
  • розділу ІІ — перевірки фінустанов, постійних представництв та представництв нерезидентів.

Детальніше ознайомитися з Планом-графіком можна на офіційному сайті ДПС України (tax.gov.ua «Діяльність» «Плани та звіти роботи» «План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2023 рік»).

Нагадаємо, що згідно з п.п. 69.35 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ до Плану-графіка проведення документальних планових перевірок можуть бути включені виключно платники податків:

  • які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції;
  • які здійснюють діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес);
  • які надають фінансові, платіжні послуги.

Зауважимо, що на сайті Верховної Ради зареєстровано законопроєкт від 06.09.2023 № 10016, який, зокрема, передбачає внесення змін до ПКУ та Закону про ЄСВ в частині обмеження дії мораторію на проведення документальних (планових та позапланових) перевірок за наявності безпечних умов для їх проведення. Оскільки на момент підготовки номера (07.09.2023) цей законопроєкт ще не розглянуто Верховною Радою, детально із запропонованими змінами будемо розбиратися після його остаточного ухвалення.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку