Новини

Черговість видатків: зміни

18.08.2023

Кабмін постановою від 08.08.2023 № 824 вніс чергові зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 09.06.2021 № 590 (далі — Порядок № 590). Вони не суттєві і стосуються специфічного переліку видатків.

1. Тепер у першу чергу здійснюються також видатки розпорядників коштів державного бюджету, які забезпечують здійснення організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням (п.п. 1 п. 19 Порядку № 590).

2. У другу чергу здійснюються видатки (за кошти загального фонду) на виконання зобов’язань за укладеними договорами фінансового лізингу (абз. 1 п.п. 2 п. 19 Порядку № 590).

3. У другу чергу (за кошти як загального, так і спеціального фонду) здійснюються видатки на (абз. 4 та 5 п.п. 2 п. 19 Порядку № 590):

  • придбання зброї, озброєння, боєприпасів, спеціальних і оперативно-технічних засобів для забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань;
  • проєктування, будівництво, ремонт захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), споруд подвійного призначення та облаштування приміщень, які плануються до використання для укриття населення з урахуванням вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту, затверджених МВС;
  • придбання спеціальними установами страхового фонду документації предметів, матеріалів і оплату послуг у сфері страхового фонду документації; оплату послуг, що надаються спеціальними установами страхового фонду документації у сфері створення, формування, ведення і використання страхового фонду документації.

Постанова № 824 набрала чинності 10.08.2023.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку