Новини

Затверджено зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих
01.03.2023

Наказом (https://www.minre.gov.ua/doc/doc/108) Мінреінтеграції від 20 лютого 2023 року № 56 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

▪️Вказаний перелік був затверджений у грудні 2022 року та періодично оновлюється. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

▪️Зміни до цього Переліку вносяться за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

▪️Таким чином, до оновленого переліку (https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/3_perelik_zatverdzhenyy_nakazom_56_iz_zminamy.pdf) територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій і Луганській областях.

Нагадаємо, що право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території: 

  • можливих бойових дій, 
  • активних бойових дій,
  • тимчасово окуповані російською федерацією, на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

Джерело

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку