Новини

У ВРУ прийняли зміни щодо реєстрації ПН/РК (проект Н. Южаніної)
16.01.2023
Тема:

Як повідомила Н. Южаніна у своєму Telegram-каналі, 13 січня  Верховна Рада прийняла в цілому проєкт закону 8079. В законопроєкті  містяться запропоновані нею раніше, але проголосовані в уточненій редакції комітету 3 поправки щодо реєстрації податкових накладних.
На період воєнного стану та протягом 6 місяців після його припинення:
  • Продовжено граничні терміни реєстрації податкових накладних – для ПН, складених з 1 до 15 числа місяця, - на 5 календарних днів, а для ПН, складених з 16 до останнього числа місяця, - на 3 календарних дні.
  • Зменшено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних до 2-5-10-15-25% суми ПДВ замість 10-20-30-40-50% залежно від строку такого порушення (про це писала у минулих дописах).
  • Збільшено час роботи електронних сервісів податкових органів – з 8 до 20 години (сьогодні до 18 години), а операційний день, на який припадатиме граничний строк реєстрації податкових накладних, триватиме з 0:00 до 24:00 годин.
Основні мої пропозиції щодо зупинення на період воєнного стану блокування податкових накладних та реєстрації всіх заблокованих податкових накладних, на жаль, не були враховані.
Що ж, чекаємо на підписання і набрання чинності законом.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку