Новини

Реформа містобудування: В Україні запустили портал про законопроєкт 5655
29.12.2022
Тема:

В Україні запустили портал про реформу містобудування, на якому можна ознайомитися з концепцією реформи, переглянути відео обговорень та отримати відповіді на найпоширеніші запитання.

Портал містить інформацію про законопроєкт № 5655, а також головні «міфи» про документ та відповіді. Також він надає можливість відвідувачам поставити запитання щодо реформи та отримати зворотній зв’язок.

Портал доступний за посиланням: http://pro5655.org.ua

Зазначимо, що 13 грудня Верховна Рада України в цілому ухвалила законопроєкт №5655, який запускає комплексну реформу містобудування. Зокрема, він передбачає максимальну цифровізацію документів та процесів, автоматизацію багатьох процедур та посилення відповідальності за незаконні дії.

Архітектура реформи містобудування розроблялась в співпраці з Міністерством цифрової трансформації та проєктом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні TAPAS».

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку