Новини

Чи має право роботодавець під час влаштування, оформлення на роботу вимагати дані про реєстрацію місця проживання найманого працівника?
03.11.2022
Тема:

Вимогами ст.25 Кодексу законів про працю України заборонено власникові при прийнятті на роботу вимагати документи, подання яких не передбачено законом. Забороняється також вимагати відомості про партійну, національну приналежність і походження. Водночас працівник може бути сам зацікавлений у тому, щоб заповнити відповідні документи, довести до відома власника інформацію про себе. Він може заповнити тільки ті розділи відповідного документа, які бажає. 

Також вимогами ст.23 Закону”Про інформацію” заборонено збирати відомості про особу без її попередньої згоди (за винятком передбачених законодавством випадків).

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку