Новини

Комплексне відновлення територіальних громад: Уряд затвердив порядок розробки відповідних програм
26.10.2022

Постановою КМУ від 14.10.2022 р. № 1159 затверджено Порядок розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них. Він визначає склад та зміст програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини), механізм їх розроблення, проведення громадського обговорення, погодження та внесення змін до них.

Зокрема, програма комплексного відновлення території територіальної громади (її частини) визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної громади (її частини), яка постраждала внаслідок збройної агресії проти України або яка є місцем концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Така програма розробляється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, яке оприлюднюється на вебсайті та на офіційній сторінці у соціальних мережах (за наявності) сільської, селищної, міської ради, через місцеві ЗМІ (крім інформації, яка відповідно до закону належить до інформації з обмеженим доступом), а також надсилається до облдержадміністрації.

Програма розробляється з дотриманням містобудівного та закупівельного законодавства, та після громадського обговорення затверджується відповідною місцевою радою. Водночас вона не належить до містобудівної документації, не підлягає стратегічній екологічній оцінці, розгляду архітектурно-містобудівною радою.

Фінансування робіт з розроблення програми здійснюється за рахунок бюджетних коштів, міжнародної технічної та/або поворотної чи безповоротної фінансової допомоги міжнародних організацій.

Постанова № 1159 набрала чинності 19.10.2022 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку