Новини

Як виписувати податкові накладні, коли філії мають кілька РРО – роз’яснення ДПС
07.10.2022
Тема:

Відповідно до Порядку заповнення податкової накладної, її складає особа, яка зареєстрована як платник податку у контролюючому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника ПДВ.

Зареєстрований платник ПДВ – головне підприємство, до складу якого входять філії або структурні підрозділи, які здійснюють операції з використанням касових апаратів та яким не делеговано право складання ПН, , може прийняти рішення щодо:

- складання окремих податкових накладних за щоденними підсумками операцій за підсумками кожного касового апарату структурного підрозділу (філії);

- складання однієї податкової накладної за щоденними підсумками операцій за показниками усіх РРО у структурних підрозділах філії.

Для цього платник ПДВ повинен кожній філії та структурному підрозділу присвоїти окремий цифровий номер. Про що він має письмово повідомити контролюючий орган за місцем його реєстрації як платника ПДВ.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку