Новини

Додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану: ухвалено Закон
27.09.2022
Тема:

Верховна Рада на засіданні 20.09.2022 ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” щодо додаткових підстав звільнення з військової служби під час воєнного стану» (законопроєкт від 17.08.2022 № 7678).

Зокрема, проєкт пропонує встановити додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, а саме додати категорію сімейних обставин для звільнення з військової служби під час воєнного стану — наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років.

Відповідні зміни будуть внесені до п.п. «г» п. 2 ч. 4 ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» від 25.03.1992 № 2232-ХІІ.

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку