Новини

Коли проводити повний розрахунок, якщо закінчення строкового трудового договору припадає на вихідний день?
08.09.2022

Враховуючи норми ст. 241-1 КЗпП України – коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк. Якщо останній день строку припадає на святковий, вихідний або неробочий день, то днем закінчення строку вважається найближчий робочий день.

Але, якщо закінчення строкового трудового договору припадає на вихідний день, то  працівникові в останній перед вихідним днем, на який припадає закінчення строкового договору, необхідно  видати трудову книжку  з внесенням до неї запису про звільнення і провести розрахунок відповідно до ст. 116 КЗпП України.

Отже всі необхідні розрахунки та оформлення необхідно зробити напередодні дня звільнення, якщо він припадає на вихідний день, в іншому випадку  строковий трудовий договір буде вважатися  як продовжений на невизначений строк згідно ст. 39 КЗпП України.

Відповіді на інші найпоширеніші запитання знайдете на сайті Держпраці – https://dsp.gov.ua/faq/ та на інформаційному порталі – https://pratsia.in.ua/faq.php

За матеріалами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку