Новини

Податківці нагадують сплатити рентну плату за користування радіочастотним ресурсом України не пізніше 29 липня 2022 року
28.07.2022
Тема:

Порядок справляння рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України регламентується розділом ІХ Податкового кодексу України.

Для рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України визначено базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю.

Платник рентної плати протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, подає до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації податкову декларацію з рентної плати із відповідним додатком (форма Податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17 серпня 2015 року № 719).

Сума податкових зобов’язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) місяць, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації.

Оскільки граничний термін сплати податкових зобов’язань за червень 2022 року припадає на 01 серпня поточного року, з метою рівномірного податкового навантаження рекомендуємо платникам податків сплатити податкові зобов’язання з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, які нараховані за червень 2022 року,  не пізніше 29 липня 2022 року.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку