Новини

Дозволи, термін дії яких закінчився під час воєнного стану, автоматично продовжуються до його завершення
28.06.2022

Строк дії документів дозвільного характеру на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та на виконання робіт підвищеної небезпеки, який закінчився в період дії воєнного стану, автоматично продовжується на період дії воєнного стану і протягом одного місяця після його припинення чи скасування.

Такими є норми Постанови Кабінету Міністрів України від 24. 03.2022 року за №357 «Деякі питання виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану».

Про це суб’єктам господарювання нагадують  у відділі інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Відповідною Постановою також закріплено можливість експлуатації на період дії воєнного стану машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки (окремої категорії) на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку