Новини

Служба зайнятості — релокованим підприємствам: усі послуги в одному Центрі
23.06.2022

Міністерство економіки України започаткувало програму релокації підприємств з територій, де ведуться активні бойові дії. Понад  600 роботодавців перемістили бізнес на відносно безпечні території України, щоб і надалі працювати та надавати робочі місця.

Детальніше про програму ТУТ

Служба зайнятості запрошує роботодавців України до співпраці.  Чекаємо на вас у будь-якому центрі зайнятості, що працює.

Що пропонуємо? Найперше – це якісний та оперативний підбір персоналу. У співпраці з фахівцями-рекрутерами ви безкоштовно і максимально швидко знайдете собі кваліфікованого працівника. Організувати співбесіду в зручний для вас час? Онлайн чи оффлайн – вибір за вами.

На ваше замовлення – професійна підготовка, перепідготовка чи підвищення кваліфікації безробітних.

Додаткова перевага – стажування безпосередньо у вас на підприємстві, на конкретному робочому місці. Безробітний, перебуваючи на обліку, демонструє свої знання та вміння, а ви  – ближче знайомитесь із реальним претендентом під час виробничого процесу.

Маємо найбільшу базу шукачів роботи. Усі резюме – за посиланням.

Подати вакансію онлайн через чат-бот – @DCZWorkNowBbot. Одразу після модерації вакансія з'явиться на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» та почнеться підбір кандидатів.

Особистий консультант  у центрі зайнятості допоможе створити кабінет роботодавця (https://www.dcz.gov.ua/cabinet) та проконсультує щодо фінансової підтримки бізнесу, подачі звітів та підбору персоналу в регіоні та в Україні.

 За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавці можуть отримати компенсацію за однією з двох програм.

Перша орієнтована на роботодавців, які в період воєнного стану працевлаштовують переселенців  на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, та забезпечують працевлаштування таких осіб з розміром заробітної плати не нижчим за розмір мінімальної винагороди. Подати заяву для отримання такої компенсації можна особисто під час відвідування центру зайнятості або на електронну пошту центру. Онлайн - через портал державних послуг Дія. Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень за кожну працевлаштовану особу щомісяця, загальна тривалість виплати - 2 місяці.

Інша програма з компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних переселенців  на умовах строкових трудових договорів триває не більше 6 місяців. Строковий трудовий договір має бути укладений на період, що перевищує тривалість виплат у 2 рази. Наприклад, якщо строковий трудовий договір укладений на 12 місяців, компенсація витрат триває 6 місяців.

Детальна консультація щодо підбору персоналу, активних програм підтримки - у будь-якому центрі зайнятості. Ви також можете звернутись в онлайн-підтримку через наш Telegram-бот @DCZworknowbbot або “гарячу лінію” 0800 509 966.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку