Новини

Номер газети "Професійний бухгалтер" у вільному доступі

17.06.2022
Тема:

Податкові перевірки та відповідальність: незважаючи на воєнний стан, ми радили тримати руку на пульсі — звітувати та сплачувати податки, якщо велась діяльність. Час показав, що ми праві: зміни, які нещодавно з’явились у ПКУ, підтверджують нашу думку, про що ви дізнаєтесь зі статті «Податкові перевірки: воєнний формат».

Чи актуальні судові спори, коли країна потерпає від військової агресії? Чи взагалі працюють суди? Відповіді на ці запитання шукайте в статті «Особливості українського правосуддя в умовах воєнного стану».

Як вплине зміна пострадянських назв міст та вулиць на документообіг юросіб та ФОП? Про це ви дізнаєтесь з матеріалу «Чи потрібно змінювати документи у зв’язку із перейменуванням вулиць?».

А джерелом цієї та іншої корисної інформації є журнал «Професійний бухгалтер» № 20/2022, передплатником якого стати легко, приємно та корисно.

 

 

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку