Новини

Преміум-банкінг: що це і як це працює?
16.06.2022
Тема:

 

Усі ми, люди, у силу своєї природи, прагнемо до багатства, розкоші та комфорту. Жага отримання привілеїв проявляється в навіть незначних моментах, як, наприклад, у виборі продуктів харчування, бронюванні авіаперельотів та придбанні нового смартфону. Проте далеко не всі знають, що навіть банки пропонують особливі послуги та умови VIP-клієнтам. Розкажемо, як це працює та які переваги надає преміум-банкінг.

 

Поняття VIP-обслуговування в банківській сфері

 

Преміум-банкінг, або VIP-обслуговування — це унікальні умови обслуговування в банківській сфері, що супроводжуються наданням більш вигідних тарифів та особливих послуг, недоступних для пересічних клієнтів. Кожен банк самостійно визначає процедуру отримання преміум-статусу, та зазвичай вона полягає в оформленні спеціальних карток або наявності певного грошового обороту по картці. VIP-клієнти можуть насолоджуватися різноманітними преміум-послугами, визначеними банком.

 

Наприклад, для преміум клієнтів банку Ukrsibbank передбачена можливість користування консьєрж-сервісом, проходження Fast Line в деяких аеропортах, доступ до бізнес-зал та лаунж-зон та багато іншого. Стати клієнтом класу преміум досить просто, адже достатньо лише оформити спеціальну картку у банку.

 

Переваги преміум-обслуговування

 

Кожен банк та платіжна система в односторонньому порядку визначають умови, за якими будуть обслуговуватись преміум-клієнти, проте 80–90% таких послуг або тарифів не відрізняються одна від одної. Розглянемо, у чому ж полягає перевага VIP-статусу в банку.

 

  • Консьєрж-сервіс. Завжди хотіли мати вірного помічника та асистента? Знайомтесь з консьєрж-сервісом — послугою з виконання ваших доручень консьєржем. Він допоможе з бронюванням столика у ресторані, покупкою товарів по всьому світу, наглядом за будинком, пошуком загубленого багажу й так далі. Преміум-клієнти мають змогу скористатися пропозицією безкоштовно.

 

  • Особливе обслуговування у відділеннях банку. Забудьте про черги, літню спеку, спрагу та втому: преміум-банкінг відкриє вам доступ до VIP-обслуговування, де у відділеннях вас буде чекати комфортна лаунж-зона, запашна кава та напої, доступ до інтернету та персональний менеджер!

 

  • Бізнес-зали. Пам’ятаєте ті самі розкішні лаунж-зони в аеропортах? Преміум-банкінг дозволить вам комфортно очікувати вильоту з безкоштовними напоями, стравами, стаціонарними ПК та доступом до інтернету. Крім того, такі зони нерідко обладнані кімнатою для паління.

 

  • Особливі тарифи та пропозиції. VIP-статус також допоможе вам зекономити кошти на послугах банку, починаючи з рівня комісій за зняття готівки в Україні або за кордоном і закінчуючи знижками на послуги таксі, страхування і багато чого іншого. Перегляньте умови обраного вами банку: можливо, там ви знайдете те, чого так довго бажали та шукали!

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку