Новини

Як внутрішньо переміщеним медикам працевлаштуватися в інші заклади охорони здоров’я
23.05.2022

Медики, які через активні бойові дії та/або окупацію населених пунктів, де вони мешкали, а також через пошкодження медичних закладів та втрату робочого місця змушені їхати до більш безпечних областей України, зараз знаходяться у пошуку можливостей працювати й продовжувати надавати медичну допомогу тим, кому вона необхідна.

Саме тому Міністерство охорони здоров'я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у медзаклади інших регіонів України для надання медичних послуг населенню.

Нагадуємо, що мова йде про питання тимчасового залучення медиків із числа внутрішньо переміщених осіб у заклади охорони здоров’я, яке врегульовано наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.03.2022 р. № 414 «Про облік та табелювання медичних працівників, які надають медичну допомогу поза основним місцем роботи в період воєнного стану на території України».

 

За матеріалами МОЗ України

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку