Новини

Уряд схвалив зміни до Порядку фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій
18.04.2022

15 квітня Кабінет Міністрів України постановою від 15.04.2022 № 449 вніс зміни до Порядку фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій.

Прийнята на засіданні Уряду Постанова вдосконалює механізм фінансового забезпечення військових адміністрацій у частині: виплати грошового забезпечення для категорії осіб, відряджених до військово-цивільних адміністрацій та призначених (перепризначених) до військових адміністрацій.

Окрім того,  постанова передбачає процедуру прийняття рішення про виплату премії та розмір додаткової винагороди військовослужбовцям військових формувань, утворених відповідно до законів, особам рядового і начальницького складу правоохоронних органів, служби цивільного захисту, відрядженим до обласних та районних військових адміністрацій, статусу яких набули відповідні місцеві державні адміністрації, а також військових адміністрацій населених пунктів, утворених на базі військово-цивільних адміністрацій, а також затвердження структури та штатних розписів обласних і районних військових адміністрацій.

За матеріалами Мінфін

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку