Новини

Новий пакет медичних послуг для забезпечення кадрового потенціалу
25.03.2022
Тема:

Кабмін ухвалив постанову від 20.03.2022 № 325 (далі — постанова № 325), якою вніс зміни до низки постанов КМУ щодо забезпечення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Зокрема, Порядок реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2022 році, затверджений постановою КМУ від 29.12.2021 № 1440, доповнено пп. 1321–1324, завдяки чому з’явився пакет медичних послуг під назвою «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги».

НСЗУ укладатиме договори за цим пакетом із надавачами медпослуг комунальної форми власності (за винятком спеціалізованих стоматологічних закладів), що мають укладені договори і в яких різниця між нарахованою заробітною платою за відповідний місяць і виплаченою за кошти, що надійшли надавачу медичних послуг, незалежно від фактичної дати надходження коштів, за даними бухгалтерського обліку становить більше ніж 50 000 грн.Тариф на забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги встановлений як глобальна ставка на місяць, розраховують його як різницю між нарахованою заробітною платою за лютий 2022 року та виплаченою за кошти, що надійшли надавачу медичних послуг, незалежно від фактичної дати надходження коштів, за даними бухгалтерського обліку, що надається МОЗ АРК, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я відповідних держадміністрацій / військових адміністрацій / цивільно-військових адміністрацій (в областях, мм. Києві та Севастополі) до НСЗУ.

Відповідне дофінансування ЗОЗ, які з об’єктивних причин цього потребують, отримають до 31.05.2022.

Постанова № 325 набрала чинності 21 березня 2022 року.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку