Новини

Дію атестатів про акредитацію органів з оцінки відповідності продовжено на рік
21.03.2022

Національне агентство з акредитації України продовжило дію атестатів про акредитацію органів з оцінки відповідності, термін дії яких закінчився або закінчується у період воєнного стану. Вони будуть чинними впродовж року. 

Оцінка відповідності – важливий елемент забезпечення якості й надійності товарів та послуг, що виходять на ринок. Україна багато зробила для синхронізації системи з європейськими стандартами. Але сьогодні через вторгнення росії ми змушені адаптувати її до нових реалій. Неперервність функціонування акредитованих органів з оцінки відповідності необхідна для роботи українських підприємств.

Подовження терміну дії атестатів про акредитацію органів з оцінки відповідності дозволить забезпечити безперебійний контроль якості української продукції та швидше відновити потужності підприємств в безпечних регіонах.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку