Новини

Цільові показники діяльності ЗВО: потрібно публікувати на вебсайті та звітувати про рівень їх досягнення
19.02.2022
Тема:

Законом України від 25.01.2022 р. № 2003-IX внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. № 1556-VII (далі — Закон про вищу освіту).

По-перше, щорічний звіт керівника ЗВО повинен містити інформацію про рівень досягнення цільових показників діяльності ЗВО, визначених контрактом, станом на 31 грудня року, за який складено звіт, і підлягає внесенню до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та оприлюднюється в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності Єдиної державної електронної бази з питань освіти та на офіційному вебсайті ЗВО (оновлений абз. 2 ч. 5 ст. 34 Закону про вищу освіту). Ця норма набирає чинності 12.05.2022 р.

По-друге, ЗВО зобов’язані публікувати на своїх офіційних вебсайтах також цільові показники діяльності ЗВО, досягнення яких повинен забезпечити керівник ЗВО відповідно до контракту, строки їх досягнення та спосіб перевірки досягнення таких цільових показників — новий п. 5 ч. 4 ст. 79 Закону про вищу освіту. Ця норма набрала чинності 12.02.2022 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку