Новини

Інформаційний лист ДПС №1/2022: Закон № 1914-ІХ — огляд змін до Податкового кодексу України (Частина 1. Податок на прибуток підприємств)
18.01.2022

Інформаційний лист ДПС № 1/2022 присвячено новаціям у частині податку на прибуток підприємств, запровадженими Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

У цьому інформаційному листі розглянуто, зокрема, зміни:

  • повʼязані з коригуванням фінансового результату при розрахунку податку на прибуток підприємств;
  • в обліку витрат на надання безповоротної фінансової допомоги при визначення обʼєкту оподаткування;
  • у порядку визначення податкового зобовʼязання платниками податку – виробниками електричної енергії за «зеленим» тарифом;
  • в обліку витрат на сплату роялті при визначенні обʼєкту оподаткування;
  • у застосуванні різниць при використанні резерву сумнівних боргів та очікуваних кредитних збитків (зменшення корисності активів);
  • у складі осіб, які мають право на пільги з податку на прибуток підприємств.

Зміни та доповнення до норм Податкового кодексу України, які розглядаються в цьому листі, набрали чинності з 1 січня 2022 року.

Цей лист має інформаційний характер та не є індивідуальною податковою консультацією, оскільки не базується на особливостях фактичних обставин операцій конкретного платника податку. Інформаційний лист ґрунтується на положеннях чинного законодавства України та практики його застосування, які можуть змінитися в майбутньому.

Ознайомитися з інформаційним листом можна ТУТ.

Додаткові матеріали

  • Інформаційний лист № 1/2022. Нововведення Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» Частина 1. Податок на прибуток підприємств (Завантажити)
За матеріалами ДПС України

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку