Новини

УЕП у публічних закупівлях: можливість використання продовжено до 05.03.2022 р.
14.01.2022
Тема:

Нагадаємо, що удосконалений електронний підпис (УЕП) є найбільш доступним для використання електронним підписом з можливістю його зберігання на файловому носієві (флешка, диск, жорсткий диск тощо). Використовується суб’єктами господарювання приватного сектору, здебільшого, ФОП. У тому числі в публічних закупівлях при поданні пропозицій.

Відповідно до п. 3 постанови КМУ «Про реалізацію експериментального проєкту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів» від 03.03.2020 р. № 193 УЕП чи печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, що відповідають затвердженим п. 2 цієї постанови вимогам, можуть використовуватися користувачами електронних довірчих послуг для здійснення електронної взаємодії, електронної ідентифікації та автентифікації фізичних, юридичних осіб і представників юросіб у разі, коли законодавством передбачено використання виключно КЕП чи печаток або засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри.

Тривати цей експериментальний проєкт згідно з абз. 2 п. 1 постанови № 193 мав з 07.11.2020 р. по 31.12.2021 р.

Однак на підставі постанови КМУ від 17.03.2021 р. № 227 його продовжено до 5 березня 2022 року. Отже, наразі учасники публічних закупівель можуть підписувати свої пропозиції УЕП, якщо інше не передбачено тендерною документацією/умовами закупівлі замовника, до 05.03.2022 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку