Новини

Уряд звільнив від оподаткування ПДВ обладнання для виробництва вакцин чи ліків для профілактики COVID-19, що ввозиться в Україну
17.11.2021

Кабінет Міністрів України доповнив перелік товарів, спрямованих на запобігання COVID-19, окремим обладнанням для виробництва вакцин та лікарських засобів для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19, операції з ввезення якого на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Відповідні зміни були ухвалені постановою Уряду під час засідання 17 листопада.

Так, фармацевтичні виробники лікарських зможуть ввозити обладнання для своїх виробництв за пільговими умовами. Це сприятиме, зокрема, організації виробництва вакцин в Україні, розширенню кількості необхідних препаратів для профілактики коронавірусної хвороби, що виробляються в Україні, та збільшенню обсягів їх виробництва.

“Ми повинні бути готові і до наступних можливих хвиль COVID-19, і до будь-яких інших захворювань. І незалежними від інших країн ми зможемо стати завдяки сучасному виробництву лікарських засобів, – пояснює перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда. – Завдяки ухваленій Кабміном постанові фармвиробники зможуть імпортувати обладнання для виробництва вакцин та інших препаратів, необхідних для профілактики COVID-19 з державними пільгами та звільненням цього обладнання від оподаткування. Так ми зможемо налагодити власне виробництво і вакцин, і інших, наприклад, антибактеріальних, препаратів, які необхідні пацієнтам”.

За матеріалами МОЗ України

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку