Новини

Щоб відмовитися від проведення комплексної планової перевірки у 2022 році необхідно до 15 листопада подати звернення до ДРС

08.11.2021

Держана регуляторна служба України нагадує, що суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) шляхом письмового звернення до Служби в термін до 15 листопада 2021 року.

У такому разі перевірка такого суб’єкта господарювання проводиться у дати, встановлені річними планами органів державного нагляду (контролю).

Починаючи з 15 листопада по 01 грудня 2021 року контролюючі органи будуть затверджувати свої річні плани вже з урахуванням дат, встановлених Планом здійснення комплексних заходів на 2022 рік.

Звертаємо увагу, що Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» забороняє внесення змін до річних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю), крім випадків зміни найменування суб’єкта господарювання та виправлення технічних помилок.

Більш детально за посиланням.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку