Новини

Як правильно зазначити дату в нормативно-правових актах?
05.10.2021

Фахівці Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції звертають увагу, якщо Типовою інструкцією з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 визначено два способи зазначення дат на документах, зокрема цифровий або словесно-цифровий, то в нормативно-правових актах використовується виключно словесно-цифровий спосіб зазначення дат (пункт 32 цієї Типової інструкції).

Елементи дати наводяться арабськими цифрами в один рядок у послідовності: число, місяць, рік.

Словесно-цифровий спосіб зазначення дат застосовується з проставлянням нуля в позначенні дня місяця, якщо він містить одну цифру, наприклад: 02 вересня 2021 року.

Дозволяється вживати слово “рік” у скороченому варіанті “р.”, наприклад: 02 вересня 2021 р.

Як правильно зазначити дату в нормативно-правових актах?

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку