Новини

Визначено строки отримання та утилізації акцизних марок
15.09.2021

Фахівці Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляють, що з 1 вересня 2021 року введено в дію зміни по Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251. Зміни внесено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2021 року № 901.

Так, у пункті 10 Положення визначено строки одержання марок акцизного податку покупцем за погодженням між продавцем марок і покупцем марок, але в термін не більше трьох робочих днів від дати подання таким покупцем документів на отримання марок акцизного податку.

Пунктом 27 Положення затверджено строки утилізації повернутих продавцю пошкоджених марок акцизного податку, а саме – не більше 120 календарних днів з моменту отримання ним таких марок для їх подальшої утилізації.

Крім того, нагадуємо покупцям марок про можливість подання до 18 вересня поточного року додаткової попередньої заявки-розрахунку, яка надає право здійснити корегування основної заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку на листопад 2021 року в бік збільшення (пункт 3 Положення).

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ із зарплати (доходу) за серпень 2021 року (гірничі підприємства)

30.09.21

Звіт про контрольовані операції за 2020 рік

ПДВ за серпень 2021 року

Акцизний податок за серпень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2021 року

ВЗ із нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку