Новини

З 1 вересня 2021 року змін у порядку виплати пенсій не відбудеться
02.09.2021

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини повідомляють, що з 1 вересня змін у порядку виплати пенсій не відбудеться. Пенсіонерам області продовжать адресно доставляти пенсії або нараховувати на банківську картку, за їх вибором. 

Нагадуємо, сьогодні існує два способи виплати пенсій:

  • через установи банків,
  • через поштові відділення зв’язку АТ «Укрпошта» з доставкою додому чи у відділеннях, незалежно від свого віку, стану здоров’я або потреби у постійному сторонньому догляді.

Пенсії у звичний спосіб громадяни будуть отримувати до 2023 року. Це передбачено Постановою Кабміну від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання у межах України» (зі змінами).

Вже починаючи з 2023 року послуги з доставки пенсій населенню за місцем проживання надаватимуть організації, визначені конкурсним відбором Пенсійного фонду України.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку