Новини

НБУ продовжує уніфікацію вимог до структури власності надавачів фінансових послуг
15.06.2021

Національний банк зробив ще один крок в напрямі уніфікації вимог до структури власності надавачів фінансових послуг. Так, регулятор виключив із Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків окремі норми, які встановлювали вимоги до структури власності надавачів фінансової послуги з переказу коштів.

Відтепер заявники, які подають до Національного банку документи для отримання ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, та небанківські установи, які вже мають таку ліцензію, під час розкриття своїх структур власності мають керуватися виключно нормами Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг* (далі − Положення № 30).

* Затверджене постановою Правління Національного банку України від 14 квітня 2021 року №30 "Про затвердження Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг.

Відповідні зміни передбачені постановою Правління Національного банку України від 09.06.2021 № 46 “Про затвердження Змін до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків” (далі – Постанова № 46), що набирає чинності 15 червня 2021 року.

Заявникам, які подали до Національного банку пакети документів для отримання ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, та щодо яких Національний банк на дату набрання чинності Постанови № 46 не прийняв рішення про видачу або відмову у видачі ліцензії, не потрібно подавати до Національного банку оновлені документи про їх структуру власності, складені згідно з нормами Положення № 30.

Нагадаємо, що Положення № 30 було розроблене Національним банком з метою встановлення єдиних (уніфікованих) вимог до структури власності надавачів усіх фінансових послуг, діяльність яких регулює Національний банк.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
26.07.21

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма №1- послуги (квартальна) за II квартал 2021 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовії торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІІ кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3-торг (квартальна) за ІІ кв

28.07.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за червень 2021 року (гірничі підприємства)

29.07.21

Транспортний податок за ІІ квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІІ квартал 2021 року

30.07.21

ПДВ за червень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку