Новини

Умови праці в карантин. На що звернути увагу? Роз’яснення від ВСУ
05.06.2021
Тема:

У постанові від 21.04.2021 у справі № 569/9738/20 (далі — постанова) ВСУ надав роз’яснення щодо інших причин для звільнення працівника за власним бажанням на підставі ч. 1 ст. 38 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII (далі — КЗпП).

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 38 КЗпП, якщо заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу, роботодавець повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник, із таких причин:

1) переїзд на нове місце проживання;

2) переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість;

3) вступ до навчального закладу;

4) неможливість проживати в цій місцевості, підтверджена медичним висновком;

5) вагітність;

6) догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю;

7) догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи;

8) вихід на пенсію;

9) прийняття на роботу за конкурсом;

10) з інших поважних причин.

ВСУ встановив, що цей перелік причин, наведений у ч. 1 ст. 38 КЗпПне є вичерпним та існують інші причини для звільнення працівника у строк, про який він просить. У цій справі до таких причин суд відніс:

1) наявність транспортних обмежень на період карантину;

2) відсутність реального забезпечення дистанційною (надомною) роботою, що підтверджується відсутністю наказу власника про переведення позивача на дистанційну роботу та про видачу йому матеріально-технічних цінностей;

3) відсутність опалення в кабінеті, постійну низьку температуру, що негативно впливає на стан здоров’я (підтверджується листками непрацездатності), що зафіксовано в службовій записці, у якій працівник звертав увагу керівництва на прохання забезпечити обігрів робочого місця.

Крім того, працівник просив роботодавця забезпечити довезення його до місця роботи та розвезення додому в період квітня – травня 2020 року. Зверніть увагу, що в цей період уряд обмежив рух громадського транспорту, а працівник жив в іншому населеному пункті. Однак роботодавець не задовольнив прохання працівника. Тому ВСУ задовольнив вимоги та встановив, що були поважні причини для звільнення за власним бажанням працівника у строк, про який він просить.

Постанова набрала законної сили 21 квітня 2021 року.

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку