Новини

AICPA і CIMA випустили нове керівництво щодо аудиту цифрових активів
04.06.2021

Американський Інститут сертифікованих бухгалтерів (AICPA) спільно з Міжнародною асоціацією фахівців у сфері управлінського обліку (CIMA) випустили нове неофіційне керівництво з аудиту цифрових активів щодо оцінки ризиків, пов’язаних з ними процесів і систем контролю, комплаєнсу, транзакцій із пов’язаними сторонами.

В AICPA нова публікація була додана до збірки безкоштовних допоміжних посібників з обліку й аудиту цифрових активів, започаткованої у грудні 2019 року в межах ініціативи надання допомоги практикуючим фахівцям спочатку тільки з урахуванням цифрових активів, проте в липні минулого року збірка поповнилася першим керівництвом вже з аудиту цифрових активів. Нинішнє керівництво від AICPA і CIMA можна вважати скоріше оновленням попереднього. Зміни було внесено з урахуванням додаткових напрацювань після вивчення фахової літератури, а також аналізу реального практичного досвіду членів робочих груп з цифрових активів у складі обох організацій. Керівництво при цьому узгоджено з вимогами американських загальновизнаних стандартів аудиту – generally accepted auditing standards (GAAS).

«Є (певні) складності й унікальні міркування в разі аудиту організації, яка володіє або здійснює транзакції з цифровими активами, – каже Даяна Крупиця (Diana Krupica), CPA, старший керівник AICPA & CIMA за новими розробками в підтвердженні достовірності звітності. – Від проведення процедур з оцінки ризику і розуміння нових процесів та інструментів контролю до ідентифікації пов’язаних сторін, для аудиторів дуже важливо дивитися на все через призму цифрових активів і розуміти, які саме аудиторські процедури потрібні. Сподіваємося, що це нове керівництво допоможе аудиторам приймати в розрахунок потенційні ризики, унікальні для цифрового оточення».

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку