Новини

Електронний спецвипуск "Щорічна відпустка"
01.06.2021
Тема:

Питання нарахування та виплати відпускних, з одного боку, добре знайомі бухгалтеру, а з іншого боку, тут безліч нюансів і можливих ситуацій, що викликає необхідність раз у раз звертатися до цієї теми. Підкинув питань і карантин, з яким зіткнулися роботодавці в 2020-2021 рр. Крім того, наші нормотворці, вдосконалюючи і спрощуючи чинне законодавство, постійно підкидають нам нові ребуси, змінюють звичні правила розрахунку, обліку і звітності. Такі зміни, зокрема, нещодавно торкнулися порядку розрахунку середнього заробітку для оплати днів відпустки, а також відображення в звітності (тепер об'єднаної з ПДФО, ВЗ і ЄСВ).

Перед літньою відпускною кампанією-2021 пропонуємо спеціальний випуск газети «Професійний бухгалтер» з актуальною інформацією з розрахунку, обліку і відображення у звітності сум відпускних на числових прикладах. Тут ви також знайдете довідкові матеріали з надання, алгоритму розрахунку та документального оформлення відпускних.

 

Щоб придбати електронний спецвипуск заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами
 
Маркетинг от

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку